image
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gezamenlijke lunch op 28 mei.

19/05/2023
Nieuws

Evenals vorig jaar willen we ook nu weer een lunch organiseren voor alle gemeenteleden op de laatste zondag van mei. Dit jaar valt dat gelijk met Pinksteren en is het dus extra feest!

U kunt die dag uitslapen want de kerkdienst start om 10.30 uur! U kunt vanaf 10.00 uur binnenlopen voor een kopje koffie of thee! Na afloop van de dienst gaan we naar de Munnik voor een drankje. De lunch staat klaar rond 12.15 uur. U hoeft zich niet aan te melden, we rekenen gewoon op een grote opkomst!!

Eventuele diëten en allergieën kan men doorgeven aan: Adri Bervoets: scribapknnieuwland@gmail.com. Bij de uitgang zal een bus staan voor uw vrijwillige bijdrage. Als u iets wilt koken of bakken voor de lunch mag u zich melden bij Ria van der Heiden, 0613242376.

Wij hebben er zin in, u ook? De werkgroep “kerk van maandag tot zaterdag”.